“Love” Lany Del Rey po raz pierwszy na żywo! Zobacz występ artystki z festiwalu SXSW 2017

Amerykańska wokalistka Lana Del Rey powróciła niedawno ze swoim najnowszym singlem “Love”. Zgodnie z oczekiwaniami kawałek bez problemu dotarł do pierwszej dziesiątki list sprzedaży w większości krajów, a niedługo potem premierę miał zrealizowany do piosenki teledysk. Artystka kilka dni temu wystąpiła także na festiwalu SXSW 2017, gdzie po raz pierwszy zaprezentowała utwór na żywo! Jak jej poszło?

Utwór „Love” pojawił się niespodziewanie w sieci 18 lutego i jest pierwszym oficjalnym singlem z nowego albumu wokalistki, który trafi do sklepów już w tym roku nakładem wytwórni Polydor oraz Interscope Records. Autorami warstwy lirycznej piosenki oprócz Lany są także Benjamin Levin, Emile Haynie oraz Rick Nowels. Del Rey wykonała piosenkę na żywo po raz pierwszy w trakcie festiwalu SXSW 2017, gdzie jak zawsze nie zawiodła zebranych fanów. Wbrew oczekiwaniom “Love” było jednak jedynym premierowym utworem, który wykonała tego wieczoru Lana.

Przypomnijmy, że ostatnim albumem w karierze wokalistki jest krążek „Honeymoon”, który trafił do sprzedaży jeszcze we wrześniu 2015 roku. Wszystkie szczegóły nadchodzącego wydawnictwa gwiazdy zebrane w całość przez naszego redaktora możecie natomiast poznać TUTAJ. Pierwszy występ artystki z “Love” pozostawiamy Wam do obejrzenia poniżej. Jak Waszym zdaniem poszło Lanie? Dała radę?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus