Lorde prezentuje premierową piosenkę z albumu “Melodrama”! Posłuchaj ballady “Liability”

Nowozelandzka wokalistka i autorka tekstów Lorde bardzo długo kazała fanom czekać na swój wielki powrót. Kilka dni temu artystka po kilkuletniej przerwie wydała swój najnowszy singiel oraz zaprezentowała do niego teledysk, które zwiastują jej nadchodzące wydawnictwo. Krążek trafił już do cyfrowej przedsprzedaży i jednocześnie w ręce fanów trafił kolejny premierowy kawałek z albumu.

Utwór „Liability” został pierwszym przedpremierowym bonusem dodawanym w przedsprzedaży nowego albumu Lorde “Melodrama”, który trafi do sprzedaży już 15 czerwca nakładem wytwórni Lava Records oraz Republic Records. Tym razem nasze ręce trafiła emocjonalna ballada, która z pewnością zachwyci nie tylko fanów artystki. Wokalistka wykona także na żywo “Liability” oraz swój nowy singiel “Green Light” już jutro podczas amerykańskiego programu Saturday Night Live.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Lorde zamyka wydany w 2013 roku debiutancki krążek „Pure Heroine”, który wygenerował takie hity jak „Royals” czy „Team”. Nowe wydawnictwo artystki ukaże się więc po prawie czterech latach od jej ostatniego projektu. Piosenki “Liability” możecie posłuchać poniżej. Gotowi na nowy album Lorde?

Udostępnij na Google Plus