Kto z początku miał zaśpiewać z Pitbullem piosenkę do “Szybkich i Wściekłych 8”? Możecie być zaskoczeni…

Nie od dziś wiemy, że utwory bywają w muzycznym biznesie jedynie towarem, który przerzuca się pomiędzy różnymi artystami aż do momentu wydania. Piosenka “Hey Ma” do nadchodzącego filmu “Szybcy i Wściekli 8” jest najwyraźniej tego idealnym przykładem – jeden z autorów nagrania, amerykański raper Pitbull, ujawnił bowiem właśnie, kto miał pojawić się pierwotnie u jego boku w utworze promującym obraz. Możecie być zaskoczeni!

W rozmowie z portalem Radio.com raper potwierdził pogłoski, według których Camila Cabello oraz J Balvin nie byli od początku brani pod uwagę jako współautorzy nagrania promującego nową część filmu. Okazuje się, że w nagrywaniu pierwotnej wersji piosenki, zamiast aktualnego składu, wzięli udział amerykański wokalista Romeo Santos oraz… Britney Spears! Niewykluczone, że druga wersja utworu trafi prędzej czy później w ręce fanów, jednak sama zainteresowana nie tylko kazała nie przejmować się raperowi tym obrotem spraw, ale obiecała również Pitbullowi podjęcie ewentualnej współpracy w niedalekiej przyszłości.

“Śmieszna historia, ale na początku to ja, Romeo Santos oraz Britney Spears nagraliśmy wspólnie ten utwór. Później zaproszono do współpracy J Balvina oraz Camilę Cabello. Ekipa realizująca nagrania pokochała tę piosenkę i była to interesująca muzyczna podróż. Obserwacja całej historii, od produkcji zwykłego utworu do kawałka promującego tak ogromne przedsięwzięcie zrealizowane po raz pierwszy na Kubie, było ogromnym honorem. (…) Niewykluczone, że za jakiś czas usłyszymy remiks piosenki z Romeo i Britney. To był ogromny honor móc z nią pracować. Była bardzo profesjonalna: powiedziała żebym się nie przejmował, a nagrań użyjemy do remiksu albo innej wspólnej piosenki.”

Przypomnijmy, że najnowsza część “Szybkich i Wściekłych” trafi do amerykańskich kin już 12 kwietnia tego roku. Polska premiera obrazu odbędzie się niecałe dwa tygodnie później, 21 kwietnia. Piosenki “Hey Ma” w wersji hiszpańskiej z udziałem J Balvina i Camili Cabello możecie oczywiście posłuchać poniżej wraz z oficjalnym teledyskiem do nagrania. Jesteście ciekawi jak brzmiałby ten utwór z Britney Spears i Romeo Santosem?

Udostępnij na Google Plus