Kompilacja hitów Britney Spears debiutuje na liście Billboardu! Ponad TRZY LATA po premierze…

Fani amerykańskiej gwiazdy pop Britney Spears nie mogą ostatnio narzekać na brak uwagi mediów poświęconej ich idolce. Ostatni krążek wokalistki “Glory” odniósł co prawda umiarkowany sukces komercyjny, ale został bardzo dobrze przyjęty przez fanów i krytyków, a sama zainteresowana wydaje się być zadowolona ze swoich ostatnich osiągnięć. Oprócz tego doszło właśnie do dość zabawnej sytuacji – do zestawienia amerykańskiego Billboardu niespodziewanie powrócił właśnie jej krążek z największymi przebojami wydany… w 2013 roku! Zaskoczeni?

Wyjaśnienie jest wbrew pozorom dużo prostsze, niż się faktycznie wydaje. Kilka dni temu swoją premierę miał nieautoryzowany dokument o gwieździe zatytułowany “Britney Ever After”, który miał za zadanie, przynajmniej według autorów, pokazać artystkę z zupełnie innej strony i rzucić światło na kilka mniej znanych jak dotąd faktów z jej życia. Nie do końca się to udało – film zbiera jak dotąd fatalne recenzje od fanów i krytyków (2,2/10 według portalu IMDb), którzy są zawiedzeni nie tylko sposobem jego zrealizowania, ale także brakiem podobieństwa aktorów do odgrywanych przez nich postaci i ich warsztatem artystycznym…

Trzeba jednak przyznać, że “Britney Ever After” ma jak dotąd na koncie jeden spory sukces – prawdopodobnie to dzięki autorom obrazu na amerykańskiej liście Billboard 200 zadebiutowała składanka hitów Spears z 2013 roku, która swego czasu przeszła w mediach kompletnie bez echa. Albumowi “The Essential Britney Spears” udało się po ponad trzech latach odnotować wystarczającą sprzedaż, aby dotrzeć do 185. miejsca zestawienia.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Britney zamyka dziewiąty album zatytułowany „Glory”, który doczekał się jak dotąd dwóch singli: „Make Me” z gościnnym udziałem amerykańskiego rapera G-Eazy’ego oraz “Slumber Party”, w którego nowej wersji usłyszeliśmy także wokalistkę Tinashe. W związku z debiutem “The Essential Britney Spears” na liście polecamy oczywiście posłuchać jej największych przebojów poniżej! Nie wiemy co prawda czy ostatni krążek wokalistki doczeka się jeszcze jakichkolwiek działań promocyjnych, ale mocno trzymamy za to kciuki!

Udostępnij na Google Plus