Jason Derulo i inni w klipie do “Swalla”! | POPHEART.pl

Jason Derulo, Nicki Minaj i Ty Dolla $ign prezentują teledysk do singla “Swalla”!

Amerykański wokalista i autor tekstów Jason Derulo oficjalnie powraca do muzycznego świata ze swoim nowym singlem! Po wydanej w zeszłym roku kompilacji „Platinum Hits”, z której pochodzi jego ostatni utwór „Kiss the Sky”, przyszedł teraz czas na rozpoczęcie promocji związanych z kolejnym wydawnictwem. Niedawno informowaliśmy o premierze pierwszego singla z nowego albumu Derulo, a dziś trafił do sieci zrealizowany do niego teledysk!

Utwór „Swalla” to pierwszy singiel z nadchodzącej płyty Jasona Derulo, która ukaże się prawdopodobnie już w tym roku nakładem wytwórni Warner Bros Records. W piosence gościnnie pojawiają się także raperzy Nicki Minaj oraz Ty Dolla $ign. Autorami warstwy lirycznej oprócz Jasona i jego gości są także Robert Diggs, Jacob Kasher Hindlin, Russell Jones, Eric Frederic oraz Gamal Lewis. Zrealizowany do utworu klip w reżyserii Gila Greena zadebiutował w sieci 18 marca.

Warto wspomnieć, że nowy krążek będzie pierwszym studyjnym wydawnictwem artysty od wydanego w 2015 roku albumu „Everything Is 4”, z którego pochodził jego ostatni hit „Want to Want Me”. Kolorowy klip do singla „Swalla” z gościnnym udziałem Nicki Minaj i Ty Dolla $igna możecie obejrzeć poniżej. Jak Wam się podoba?

Udostępnij na Google Plus