Jamala i Ruslana gośćmi specjalnymi tegorocznej Eurowizji!

Konkurs Piosenki Eurowizji to niewątpliwie ogromne widowisko, które co roku gromadzi przed telewizorami miliony ludzi na całym świecie. Rok temu podczas finału wystąpił amerykański wokalista Justin Timberlake, który zdaniem wielu dał niezapomniany występ. Nie inaczej będzie oczywiście w tym roku, a organizatorzy ogłosili właśnie, kto tym razem wystąpi w trakcie finału konkursu!

Na ogłoszenie tegorocznych gości specjalnych wielu fanów Eurowizji czekało bardzo wytrwale. Zostało już jednak potwierdzone, że podczas finału konkursu w Kijowie wystąpią dwie dotychczasowe zwyciężczynie pochodzące z Ukrainy: Jamala oraz Ruslana! To właśnie one będą gośćmi specjalnymi Eurowizji 2017 i wystąpią przed zgromadzoną na miejscu oraz przed telewizorami publicznością. Panie z pewnością dadzą niesamowite show!

Przypomnijmy, że zeszłoroczną Eurowizję w Sztokholmie wygrała właśnie Jamala, która zdobyła w sumie aż 534 punkty i niewątpliwie stała się symbolem walki – zarówno muzycznej, jak i politycznej. Ruslana swoje zwycięstwo wywalczyła natomiast jeszcze w 2004 roku z piosenką “Wild Dances”. Pamiętajmy, że Polskę będzie w tym roku reprezentować Kasia Moś, za którą mocno trzymamy kciuki! Będziecie oglądać?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus