Harry Styles zdradza szczegóły swojego debiutanckiego singla!

Brytyjski wokalista i członek grupy One Direction niedawno ogłosił rozpoczęcie przygotowań do wydania swojego pierwszego albumu. Po zawieszeniu działalności przez zespół każdy z członków skupił się na solowych aktywnościach i wygląda na to, że Harry Styles będzie kolejnym z chłopaków, który niebawem zadebiutuje jako solista. Poznaj szczegóły jego pierwszego singla!

“Sign of the Times”, bo tak będzie nazywać się debiutanki singiel Harry’ego Stylesa, zostanie wydany w sprzedaży cyfrowej i serwisach streamingowych już 7 kwietnia nakładem Columbia Records i Sony Music. Utwór został wyprodukowany przez Jeffa Bhaskera, a jego tytuł inspirowany był albumem Prince’a “Sign O’ the Times”, który swoją premierę miał dokładnie trzydzieści lat temu. Piosenka Stylesa określana jest jako “pięciominutowe dzieło porównywalne do tych autorstwa Queen oraz innych wielkich gwiazd brytyjskiego rocka lat siedemdziesiątych”Brzmi obiecująco?

Harry Styles - Sign of the Times cover

Columbia Records / Sony Music

Przypomnijmy, że Harry Styles karierę wokalisty rozpoczynał razem z pozostałymi członkami zespołu One Direction, z którymi wydał łącznie pięć studyjnych płyt. “Sign of the Times” będzie jego pierwszym solowym singlem, jednak przed nim swoje debiutanckie nagrania zaprezentowało już wcześniej dwóch chłopaków z grupy: Niall Horan oraz Louis Tomlinson.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus