Ewa Szlachcic wydała EP-kę “Etap”

W czwartek 22 marca 2017 roku ukazała się cyfrowa EP-ka Ewy Szlachcic “Etap”. Wokalistka szerszej publiczności dała się poznać w pierwszej edycji “The Voice of Poland”. W czerwcu ubiegłego roku Ewa Szlachcic podpisała kontrakt fonograficzny z wytwórnią artCONNECTION music.

– Etap to podsumowanie i zamknięcie pewnego rozdziału. Pracuje obecnie nad nowym albumem, który będzie zdecydowanie nowym horyzontem muzycznym w mojej twórczości, stąd pomysł na małe podsumowanie tego co było – mówi Ewa Szlachcic.

W czerwcu 2016 r. Ewa Szlachcic podpisała kontrakt fonograficzny z wytwórnią artCONNECTION music. Obecnie artystka w przerwie pomiędzy pracą nad nowym albumem studyjnym, a swoimi koncertami przygotowuje się do udziału w letniej trasie koncertowej Romualda Lipko – lidera legendarnej Budki Suflera – „Romuald Lipko – Złote Przeboje”, na której wystąpi, obok takich artystów jak Izabela Trojanowska, Felicjan Andrzejczak, wykonując największe polskie przeboje autorstwa Romualda Lipko z repertuaru Zdzisławy Sośnickiej.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus