Duet Stargate prezentuje teledysk do piosenki z udziałem Sii oraz P!nk! Zobacz klip do “Waterfall”

Norweski duet Stargate, który tworzą Tor Erik Hermansen i Mikkel Storleer Erikse, na co dzień zajmują się produkcją piosenek dla innych gwiazd. Od niedawna możemy także posłuchać nowego singla producentów, którzy do współpracy zaprosili oczywiście znane gwiazdy muzyki pop. Dodatkowo w sieci zadebiutował zrealizowany do utworu teledysk.

Stargate swoją działalność rozpoczęli w 1997 roku i od tamtej pory współpracowali z największymi gwiazdami muzyki, m.in. z Rihanną, Katy Perry czy Beyoncé. Niedawno do sprzedaży cyfrowej trafił kolejny singiel Stagrate zatytułowany „Waterfall”, w którym usłyszeć możemy Się oraz P!nk. Słowa do piosenki napisali producenci oraz SiaThomas Pentz i Philip Meckseper. Teledysk do utworu, w którym niestety nie zobaczymy tym razem nikogo z autorów nagrania, trafił do sieci 16 marca.

Przypomnijmy, że zarówno Sia jak i P!nk pracują obecnie nad swoimi najnowszymi albumami studyjnymi, które trafić mają do sprzedaży jeszcze w tym roku. Teledysk do piosenki “Waterfall” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus