Doda czy Edyta Górniak – która z nich powinna wystąpić w “The Voice”?

Podczas prezentacji nowej ramówki TVP, prezes Telewizji Polskiej, Jacek Kurski zdradził, że są plany, by Doda wystąpiła w jednym z muzycznych programów realizowanych przez publicznego nadawcę. Sama zainteresowana odpowiedziała wymijająco, ale nie odmówiła wprost. Problem w tym, że z Dodą nie chce pracować… Edyta Górniak, która pojawiła się już w fotelu trenera “The Voice”.

– Za każdym razem, gdy dostaję zaproszenie, by być trenerem w “The Voice of Poland”, od razu zadaję pytanie, z kim będę współpracować. Program trwa cztery i pół miesiąca i dobrze, jeśli ten czas upływa w atmosferze szacunku i zrozumienia. Jeśli będzie tak, jak mówi prezes TVP, i Doda zostanie trenerem, to z bólem serca rozstanę się z programem. Nie mogę niestety pracować z kimś, kto mąci i psuje atmosferę. Jestem profesjonalistką i w pracy cenię sobie komfort i spokój- powiedziała w rozmowie z “Faktem” Edyta Górniak.

Edyta Górniak w “The Voice of Poland” pojawiła się trzykrotnie: w trzeciej, piątej i szóstej edycji. Doda nie miała jeszcze okazji zasiąść w fotelu trenera tego właśnie show, ale oceniała już inne talenty m.in. w “Gwiazdy tańczą na lodzie” czy “Tylko nas dwoje”. Za kulisami mówiło się także o jej ewentualnym udziale w “Idolu”, ale ostatecznie nie doszedł on do skutku.

Ciekawi jesteśmy waszego zdania – która z wokalistek powinna wystąpić w roli trenera w “The Voice of Poland”?

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus