Dinah z Fifth Harmony o nowym albumie: “Nasza najbardziej harmonijna płyta!”

Amerykańska grupa Fifth Harmony zakończyła niedawno promocje związane ze swoim ostatnim albumem. Krążek doczekał się ostatecznie jedynie trzech oficjalnych singli, dlatego wielu fanów spodziewało się nie tylko dłuższej aktywności w związku z wydawnictwem, ale także prawdopodobnej reedycji krążka, która nigdy nie doszła do skutku. Era „7/27” została już jednak definitywnie zakończona, a dziewczyny pracują aktualnie nad nową płytą.

Co już wiemy o nowym wydawnictwie dziewczyn? Na ten moment pewnym jest, że nad nowymi kompozycjami Fifth Harmony kolejny raz współpracują z topowymi producentami, w gronie których znaleźli się prawdopodobnie Lemonade (autor hitów Rihanny oraz Nicki Minaj), The Chainsmokers oraz Skrillex. Kluczowa jest także niedawna wypowiedź jednej z członkiń grupy, Dinah, która wyznała, że nowa płyta będzie ich “najbardziej harmonijnym wydawnictwem”:

Negocjowałyśmy z naszą wytwórnią większą ilość czasu, aby móc tym razem osobiście zaangażować się w proces tworzenia muzyki, a oni zgodzili się na nasze warunki. Możliwość przekazania czegoś nowego i kreatywne różnice między nami, te muzyczne i gatunkowe, mają sens w nawiązaniu do naszego stylu. Rozglądałyśmy się ostatnio za różnymi dźwiękami, których mogłybyśmy spróbować i uważam, że to będzie najbardziej harmonijny album jaki kiedykolwiek nagrałyśmy.

Przypomnijmy, że oprócz wspólnych nagrań w studiu każda z członkiń skupia się obecnie także na solowych aktywnościach, co po zeszłorocznym odejściu Camili Cabello i wielu kontrowersjach daje w końcu nadzieję na zmianę polityki wytwórni względem grupy. Premiera trzeciego albumu dziewczyn planowana jest wstępnie jeszcze na ten rok. Jesteście ciekawi nowego, “bardziej harmonijnego” Fifth Harmony?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus