Die Antwoord zapowiadają swój kolejny album! Premiera wydawnictwa “już wkrótce”

Grupa Die Antwoord kończy obecnie przygotowania do premiery swojego kolejnego wydawnictwa. Po wydanym w zeszłym roku krążku „Mount Ninji and Da Nice Time Kid”, który spotkał się z mieszaną reakcją fanów i krytyków muzycznych, zespół kontynuował pracę nad jego następcą, który najwyraźniej trafi w nasze ręce dużo szybciej niż się spodziewaliśmy! Poznaj szczegóły!

Co już wiemy? Kolejny projekt grupy zatytułowany jest prawdopodobnie „THE BLACK GOAT”, który, według posta zamieszczonego na oficjalnym koncie na Instagramie grupy, ukazać się ma już w ciągu najbliższych tygodni nakładem wytwórni ZEF Records. Do informacji dołączona została prawdopodobnie okładka nowego wydawnictwa, która najwyraźniej zapowiada kolejną erę artystów.

THE BLACK GOAT album 🎶🖤🎵soon soon @djmuggs_the_black_goat_ #DJMuggs #SoulAssassins

Post udostępniony przez Die Antwoord (@dieantwoord)

Przypominamy, że dotychczasową dyskografię grupy zamykają cztery studyjne wydawnictwa, z czego ostatnie, zatytułowane „Mount Ninji and Da Nice Time Kid”, ukazało się jeszcze w 2016 roku. Wygląda więc na to, że powrót Die Antwoord czeka nas dużo szybciej niż się spodziewaliśmy. Czekacie na kolejny album grupy?

Udostępnij na Google Plus