Demi Lovato w nowym singlu trio Cheat Codes! Poznaj szczegóły singla “No Promises”

Amerykańskie trio Cheat Codes, znane szerszej publiczności z ostatniej kolaboracji “Shed a Light” nagranej razem z Davidem Guettą i Robinem Schulzem, już wkrótce zaprezentuje światu swój kolejny singiel. Wschodzące gwiazdy muzyki EDM zaprosiły na tę okoliczność znaną amerykańską wokalistkę, dzięki której zarówno śledzący twórczość formacji, jak również tęskniący za artystką fani, z pewnością będą zadowoleni. O kim mowa?

Nowy singiel Cheat Codes został już zatytułowany “No Promises”, a jego oficjalna premiera odbyć się ma już w ten piątek, 31 marca, nakładem wytwórni 300 Entertainment. Gościnnie w utworze zaśpiewa także amerykańska wokalistka Demi Lovato, która niedawno zapowiadała, że pracuje już nad nową muzyką oraz kilkoma projektami pobocznymi. Wraz z premierą utworu w sieci zadebiutować ma także zrealizowany do niego teledysk, jednak nie jest jeszcze jasne czy zobaczymy w nim także artystkę.

Cheat Codes feat. Demi Lovato - No Promises cover

300 Entertainment

Warto wspomnieć, że Cheat Codes wydali jak dotąd aż dwanaście singli na przestrzeni ostatnich trzech lat, z czego najpopularniejszy z nich, “Sex” z udziałem duńskiego DJ-a Krisa Krossa Amsterdama, dotarł w 2016 roku m.in. do dziewiątego miejsca na brytyjskiej liście przebojów. “No Promises” będzie jednocześnie pierwszym singlem producentów nagranym z osobą znaną szerszej, międzynarodowej publice. Jesteście ciekawi efektów ich współpracy z Demi?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus