Demi Lovato szykuje kolejny singiel? “Moją ulubioną piosenką jest moja nowa piosenka…”

Demi Lovato, wbrew swoim wcześniejszym zapewnieniom, że rok 2017 spędzi z dala od mediów i przemysłu muzycznego, najwyraźniej znów pracuje nad swoim nowym materiałem. Artystka w zeszłym roku wydała swój najnowszy singiel “Body Say”, jednak nie szły z nim w parze żadne większe działania promocyjne ani deklaracje związane z nową płytą. Czy tym razem stanie się inaczej?

W styczniu Demi Lovato pochwaliła się krótką próbką swojego nowego utworu na swoim koncie na Snapchacie, który został opisany wymownym słowem “studio”. Fani podejrzewali, że może to oznaczać nową muzykę, którą artystka podzieli się z fanami już wkrótce, jednak ostatecznie nic się jak dotąd nie ukazało. Lovato daje jednak fanom znaki poprzez swoje social media oraz najbliższe otoczenie, że coś jest faktycznie na rzeczy – 13 marca na jej koncie na Twitterze pojawił się wpis, w którym gwiazda wspomina, że jej nowy ulubiony obecnie utwór to… jej własny.

To jednak nie wszystko! Kolejnego dnia, podczas transmisji live na Instagramie jednego z dyrektorów dużej wytwórni płytowej Charlie Walk oznajmił fanom Demi, że słyszał już jej nowy singiel, co daje nadzieję, że kolejny przedsmak nowego materiału wokalistki usłyszymy już wkrótce. Nie padły oczywiście w związku z tym żadne deklaracje, jednak niedługo zapewne dowiemy się czegoś więcej.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Demi Lovato zamyka wydany w 2015 roku album “Confident”, z którego pochodzą single “Cool For the Summer”, “Stone Cold” oraz tytułowe “Confident”. Warto wspomnieć, że artystka otrzymała również za ten krążek nominację do nagrody Grammy w kategorii Best Pop Vocal Album. Trzymamy mocno kciuki za Demi i mamy nadzieję usłyszeć od niej coś nowego już wkrótce!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus