Debiutancki album The Chainsmokers coraz bliżej! Posłuchaj premierowej kompozycji “The One”

Amerykański duet The Chainsmokers kontynuuje przygotowania do premiery swojego debiutanckiego albumu. Po hitowych singlach „Paris” oraz „Something Just Like This”, które okupują aktualnie listy przebojów na całym świecie, przyszedł czas na kolejny element promocji związany z ich fonograficznym debiutem. Do sieci trafił właśnie kolejny utwór promujący nadchodzące wydawnictwo!

Piosenka „The One” jest kolejnym promocyjnym utworem z debiutanckiej płyty grupy zatytułowanej „Memories: Do Not Open”, która trafi do sprzedaży już 7 kwietnia tego roku nakładem wytwórni Disruptor Records oraz Sony Music. Autorami warstwy lirycznej są Andrew Taggart, Emily Warren oraz Scott Harris. 27 marca, na półtorej tygodnia przed premierą ich debiutanckiego wydawnictwa, piosenka zadebiutowała w sieci wraz z oficjalnymi odsłuchami na kontach duetu w serwisach YouTube oraz Vevo.

The Chainsmokers - The One cover

Disruptor / Sony Music Entertainment

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię The Chainsmokers zamyka wydana jakiś czas temu druga EPka „College”, na której znalazły się takie hity grupy jak „All We Know” czy hitowe „Closer”, które spędziło w zeszłym roku kilkanaście tygodni na pierwszym miejscu listy Billboard Hot 100. Piosenki „The One” posłuchać możecie poniżej. Jesteście ciekawi co jeszcze usłyszymy na debiutanckim albumie duetu?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus