Dawid Kwiatkowski wystąpi w Stodole!

Dawid Kwiatkowski to jeden z najpopularniejszych muzyków w naszym kraju. Na swoim koncie ma ponad 80 000 sprzedanych płyt, jako pierwszy Polak otrzymał złotą płytę przed premierą, a kolejną pobił swój własny rekord otrzymując platynową za krążek POP&ROLL. Trasa “COUNTDOWN” promuje najnowszy, czwarty album Dawida Kwiatkowskiego. Liczyć będzie ponad 80 koncertów w całej Polsce.

Dawid Kwiatkowski – 20-letni wokalista, który szturmem zawojował polską scenę muzyczną zyskując setki tysięcy fanów w całym kraju, tym samym wyprzedając na pniu trzy biletowane trasy koncertowe liczące 60 koncertów. Pierwsza z nich – „Biegnijmy Tour” wyprzedana została w niecałe 2 dni. Druga trasa #9893tour trwała aż 10 miesięcy i była jedną z najintensywniejszych tras koncertowych w Polsce. W ciągu 3 lat Dawid zagrał ponad 250 koncertów plenerowych oraz klubowych. Debiutancki album Dawida “9893” zapisał się w historii polskiej muzyki, jako pierwszy debiutancki krążek, który uzyskał status złotej płyty na trzy tygodnie przed sklepową premierą.

Ostatni krążek Dawida “Coundtown” swoją premierę miał pod koniec ubiegłego roku. To właśnie jego promocji dotyczy trasa o tej samej nazwie. Liczyć będzie ponad 80 koncertów w całej Polsce. Koncerty podzielone będą na dwa różne akty – promujący COUNTDOWN oraz drugi, z materiałem z poprzednich albumów.

Będą to koncerty bardziej dojrzałe, przemyślane, dopracowane w 100%. Nie mogę się doczekać, aż pokażemy na żywo nowy materiał, który gwarantuję, że porwie każdego! – mówi Dawid.

22 kwietnia Dawid Kwiatkowski zagra w Stodole!

 

Bilety na warszawski koncert w klubie Stodoła:

  • Bilet VIP (bilet wstępu, spotkanie z artystą, gadżety związane z trasą) – 200 zł – dostępny wyłącznie na www.stodola.pl
  • Przedsprzedaż stojące: 59 pln – od 18 kwietnia 69 pln
  • Przedsprzedaż balkon : 79 pln – od 18 kwietnia 89 pln

 

Wkrótce rozdamy wam bilety na to wydarzenie!

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus