David Guetta, Nicki Minaj i Lil Wayne łączą siły w “Light My Body Up”! Zobacz oficjalne lyric video

Nowy album gwiazdy EDM Davida Guetty zbliża się wielkimi krokami! Po kilku zaprezentowanych jak dotąd singlach, z których wiele z nich odniosło spory sukces na listach przebojów, producent kolejny raz podjął współpracę ze swoimi muzycznymi przyjaciółmi z wytwórni Young Money. Czy to będzie kolejny hit na miarę “Hey Mama” czy “Turn Me On”? Przekonajcie się sami!

Utwór „Light My Body Up” jest pierwszym oficjalnym singlem z nadchodzącego albumu Davida Guetty, który ukazać się ma już w tym roku nakładem wytwórni Parlophone oraz Atlantic Records. Jego towarzyszami będą tym razem ponownie Nicki Minaj oraz Lil Wayne, z którymi producent w przeszłości współpracował już przy różnych okazjach kilkukrotnie. Oprócz samych wykonawców piosenkę współtworzyli Julien Martinez, Giorgio Tuinfort, Nick van de Wall, Ester Dean, Kirill Slepukha oraz Danil Shilovskii. Sam Guetta reklamował niedawno swój nowy utwór, o którym powiedział: „Myślę, że Nicki jest wspaniała. Pracujemy nad czymś niesamowitym, to będzie coś! Ludzie będą zaskoczeni jak dobrze zaśpiewała ten kawałek.”

Przypomnijmy, że David Guetta pracuje obecnie nad nowym materiałem i jednocześnie następcą reedycji poprzedniego albumu zatytułowanej „Listen Again”, który promował utwór „Bang My Head”nagrany z Sią i Fettym Wapem. Warto wspomnieć, że z Nicki Minaj producent współpracował w przeszłości nad takimi hitami jak „Hey Mama”, „Turn Me On” oraz „Where Them Girls At”, natomiast Lil Wayne pojawił się w jego piosence „I Can Only Imagine”Czy “Light My Body Up” zostanie “Hey Mama” tych wakacji? Posłuchajcie!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus