Clean Bandit i Zara Larsson prezentują teledysk do wspólnego singla! Zobacz klip do piosenki “Symphony”

Angielska grupa Clean Bandit już wkrótce powróci ze swoim drugim studyjnym albumem! Po wydanych jak dotąd singlach „Tears” oraz „Rockabye”, z których drugi okazał się ogromnym hitem na listach przebojów na całym świecie, zespół skupił się nad dalszymi pracami nad swoim nadchodzącym albumem. Aby ułatwić fanom oczekiwanie grupa zapowiedziała niedawno swój kolejny singiel, a dziś zrealizowany do niego teledysk trafił do sieci!

Piosenka „Symphony” jest już trzecim singlem zwiastującym drugą studyjną płytę zespołu, która swoją premierę będzie mieć prawdopodobnie w okolicach maja tego roku nakładem wytwórni Atlantic Records. W utworze gościnnie pojawi się także szwedzka wokalistka Zara Larsson, a premiera kompozycji w serwisach streamingowych oraz sprzedaży cyfrowej odbyła się 17 marca. Teledysk w reżyserii członków grupy, Grace ChattoJacka Pattersona, zadebiutował w sieci tego samego dnia.

Przypomnijmy, że dyskografię Clean Bandit zamyka wydany w 2014 roku album „New Eyes”, z którego pochodzi jeden z największych dotąd hitów grupy, „Rather Be”. Zespół ogłosił także niedawno swoją amerykańską trasę koncertową, podczas której towarzyszyć im będą wokalistka Starley oraz właśnie Zara Larsson. Wzruszający teledysk do piosenki “Symphony” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba? Czekacie na nowy album Clean Bandit?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus