Cheat Codes i Demi Lovato prezentują wspólny singiel! Posłuchaj piosenki “No Promises”

Amerykańskie trio Cheat Codes, znane szerszej publiczności m.in. z ostatniej kolaboracji „Shed a Light” nagranej razem z Davidem Guettą i Robinem Schulzem, właśnie zaprezentowali światu swój kolejny singiel. Wschodzące gwiazdy muzyki EDM zaprosiły na tę okoliczność znaną amerykańską wokalistkę, dzięki której zarówno śledzący twórczość formacji, jak również tęskniący za artystką fani, z pewnością będą zadowoleni!

Nowy singiel Cheat Codes zatytułowany „No Promises” zadebiutował w serwisach streamingowych i w sprzedaży cyfrowej 31 marca nakładem wytwórni 300 Entertainment. Gościnnie w utworze usłyszymy także amerykańską wokalistkę Demi Lovato, która niedawno zapowiadała, że pracuje już nad nową muzyką oraz kilkoma projektami pobocznymi. Wkrótce w sieci zadebiutować ma także zrealizowany do singla teledysk, jednak nie jest jeszcze jasne czy zobaczymy w nim także artystkę.

Warto wspomnieć, że Cheat Codes wydali jak dotąd aż dwanaście singli na przestrzeni ostatnich trzech lat, z czego najpopularniejszy z nich, „Sex” z udziałem duńskiego DJ-a Krisa Krossa Amsterdama, dotarł w 2016 roku m.in. do dziewiątego miejsca na brytyjskiej liście przebojów. „No Promises” jest jednocześnie pierwszym singlem producentów nagranym z osobą znaną szerszej, międzynarodowej publice. Jak oceniacie efekty ich współpracy? Będzie wakacyjny hit?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus