Calvin Harris prezentuje swój kolejny singiel! Gościnnie Pharrell, Ariana Grande i Young Thug

Szkocki producent i DJ Calvin Harris prezentuje swój kolejny singiel! Po wydanym niedawno utworze „Slide” z gościnnym udziałem Franka Oceana i trio Migos, który spotkał się z ciepłym przyjęciem muzycznego świata, artysta skupił się na dopracowywaniu nadchodzącego materiału, który producent będzie wydawał partiami w ciągu tego roku. Oto doczekaliśmy się – do sieci trafiła właśnie kolejna z jego premierowych kompozycji, nagrana jak zawsze z wyjątkowymi gośćmi!

Piosenka “Heatstroke” została kilka dni temu potwierdzona jako kolejny singiel Calvina Harrisa, w którym gościnnie pojawiają się tym razem Young Thug, Ariana Grande oraz Pharrell Williams. Produkcją utworu zajął się oczywiście sam autor, natomiast za warstwę liryczną, poza osobami, które możemy usłyszeć w piosence, odpowiadają także Brittany Hazzard oraz Adam Wiles. Singiel trafił do sieci 31 marca nakładem wytwórni Sony Music Entertainment. Losy ewentualnego teledysku zrealizowanego do piosenki nie są w tym momencie jeszcze znane.

Przypomnijmy, że dyskografię Harrisa zamyka wydany w 2014 roku album „Motion”, który według jego słów był prawdopodobnie jego ostatnim dziełem długogrającym. Piosenkę „Heatstroke” z udziałem zaproszonych przez producenta gości możecie oczywiście usłyszeć poniżej. Jak Wam się podoba?

Udostępnij na Google Plus