Calvin Harris “gratuluje” Edowi Sheeranowi: “Kocham cię, ale PIE**OL SIĘ!”

Brytyjski piosenkarz i autor tekstów Ed Sheeran nie może ostatnio narzekać na brak uwagi ze strony mediów. Jego najnowszy album “Divide” i jeden z promujących go singli, “Shape of You”, okupują aktualnie pierwsze miejsca światowych list sprzedaży, a sam artysta nie wydaje się nawet zaskoczony takim obrotem spraw. Ostatnich sukcesów postanowił Sheeranowi pogratulować także Calvin Harris, który jednak w przeciwieństwie do innych wybrał sposób dość… specyficzny.

11 marca Harris udostępnił na swoim koncie na Twitterze gratulacje dla Brytyjczyka, który wraz z wydaniem albumu “Divide” pobił jego dotychczasowy rekord. Chodzi tym razem o ilość utworów z jednego albumu, które znajdują się w pierwszej dziesiątce brytyjskiego zestawienia – w ostatnim tygodniu bowiem Sheeran okupuje listę z aż dziwięcioma kompozycjami ze swojej ostatniej płyty. W tym momencie jedyną piosenką inną niż te z “Divide” jest duet The Chainsmokers z zespołem Coldplay, który znajduje się obecnie na siódmej pozycji.

Co napisał producent jako wyraz uznania dla swojego wieloletniego kolegi z branży? Kazał mu się… pie**olić. Nie dosłownie oczywiście, jednak wiadomość Harrisa do piosenkarza wydała się jego fanom dość kontrowersyjna i nieadekwatna do okazji. Panowie znają się już od wielu lat i całość potraktować powinniśmy oczywiście jako żart, jednak dla wielu fanów Sheerana nie jest to żadne wyjaśnienie, a producent został już oskarżony o… zazdrość i brak wyczucia.

Sytuacje takie jak ta wyraźnie pokazują, że każdy ma inne poczucie humoru, jednak niektórzy wydają się być go niestety zupełnie pozbawieni. Przypomnijmy, że najnowszy album Eda Sheerana zatytułowany “Divide” trafił do sklepów 3 marca i już bez najmniejszego problemu zdążył zdobyć miano najlepiej sprzedającego się krążka 2017 roku. Wkrótce artysta ruszy także w trasę koncertową, na mapie której Polska niestety się ostatecznie nie znalazła. Harris pracuje natomiast nad premierowymi kompozycjami, które ma zamiar cyklicznie prezentować fanom przez najbliższe miesiące. Naszą recenzję krążka “Divide” przeczytać możecie tutaj.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus