Brytyjka SKAZANA za nękanie sąsiadów piosenką Eda Sheerana!

Najnowszy album brytyjskiego wokalisty i autora tekstów Eda Sheerana zatytułowany “Divide” niewątpliwie święci triumfy na listach przebojów i zyskał sobie pozytywne opinie wielu fanów muzyki pop. Większość sukcesów artysta zawdzięcza oczywiście piosence “Shape of You”, która od kilku tygodni okupuje wszystkie największe stacje radiowe. Jeżeli jednak wydaje się Wam, że przy takiej ilości Sheerana w mediach liczba słuchaczy utworu powoli spada, to jesteście w błędzie… 

36-letnia Brytyjka Sonia Bryce została właśnie skazana na osiem tygodni więzienia za uporczywe nękanie sąsiadów głośną muzyką i nagminne zakłócanie ciszy nocnej. “Narzędziem zbrodni” Bryce miała być piosenka Eda “Shape of You”, której to miała słuchać bez przerwy, doprowadzając tym samym swoich sąsiadów do szału. W efekcie jedna z nękanych piosenką kobiet, Clare Tidmarsh, zgłosiła sprawę do sądu i Brytyjka stanęła przed wymiarem sprawiedliwości. Warto zaznaczyć, że nie jest to pierwszy wyrok Bryce, która w grudniu zeszłego roku została już skazana za podobne przewinienia. Jak wyrok uzasadnił sędzia?

Pani Tidmarsh była uporczywie nękana przez ciągły hałas ze strony Bryce, jej rodziny oraz ich gości. Nie zachowała się na ona jak rozsądna i dorosła osoba, która nie skazuje sąsiadów na nędzne życie, jakie sama prowadzi. Jej zachowanie było wysoce nieakceptowalne i nosiło znamiona zakłócania spokoju.

Matka trojga dzieci usłyszała tym samym wyrok ośmiu tygodni pozbawienia wolności, a Clare Tidmarsh nie ukrywała, że odetchnęła z ulgą – była ona swego czasu tak zdesperowana, że chciała sprzedać mieszkanie, żeby tylko uciec od uciążliwej lokatorki. Warto także wspomnieć, że linią obrony Sonii Bryce miało być to, że… “ona nawet nie lubi muzyki Eda Sheerana”. Mimo tej sprytnej strategii sąd uznał, że głośne puszczanie piosenki “Shape of You” do piątej nad ranem nosi jednak znamiona nękania.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus