BEDNAREK wystąpi w Stodole!

Kamil Bednarek swoje pierwsze kroki muzyczne stawiał w formacji StarGuardMuffin, która powstała w 2008 roku. Bez wątpienia medialny rozgłos SGM zawdzięczała właśnie Kamilowi, który zdobył II miejsce w programie “Mam talent”. To spektakularne wydarzenie spowodowało, iż debiutancki album zespołu zatytułowany “Szanuj” stał się prawdziwym bestsellerem. W dwa miesiące osiągnął status podwójnej platyny.

W pierwszych miesiącach 2012 roku działalność StarGuardMuffin została bezterminowo zawieszona, natomiast Kamil Bednarek wraz z perkusistą Maćkiem Pilarzem, klawiszowcem Radkiem Szyszkowskim (obaj SGM) oraz dwoma nowymi muzykami rozpoczął pracę nad nową płytą formacji BEDNAREK. Krążek “Jestem” pojawił się w sprzedaży w listopadzie, pochodzą z niego takie utwory, jak “Jestem sobą…”, “Think About Tomorrow”, nastrojowa “Cisza” czy własna wersja starego przeboju Marka Grechuty “Dni, których nie znamy”.

W czerwcu 2015 ukazała się druga studyjna płyta, pod szyldem BEDNAREK,  zatytułowana “Oddycham”, którego część materiału została zarejestrowana na Jamajce. Ponownie na albumie gościnnie wystąpiło kilku znamienitych muzyków, między innymi sekcja dęta Deana Fraser’a z Kingston na Jamajce, Junior Kelly czy Albarosie.

BEDAREK ma na swoim koncie występy na Festiwalu w Ostródzie, Przystanku Woodstock, w Jarocinie czy na sopockich Top Trendach. Gościł na Wyspach, w odwiedził również Stany Zjednoczone. Występy na żywo są bardzo energetyczne, spontaniczne i grane sercem, a  nie tylko umiejętnościami, zaś sam Kamil Bednarek, bawiący się muzyką, jest prawdziwym mistrzem w nawiązywaniu kontaktu z publicznością.

20 kwietnia 2017 BEDNAREK wystąpi w Stodole!

Już 20 kwietnia Kamil Bednarek wraz z zespołem w składzie: Piotr Piter Bielawski, Piotr Zwierz Stanclik, Radek Szyszkowski, Maciek Pilarz, Łukasz Bzowski, Łukasz Zgoda, Michał Podżus, Kamil Stefański wystąpi na scenie klubu Stodoła.

BILETY:

  • 49 pln (stojące) oraz 75 pln (balkon),
  • od 31 marca: 59 pln (stojące) oraz 85 pln (balkon)

 

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) oraz na: www.stodola.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl.

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus