Bebe Rexha w duecie z członkiem zespołu One Direction?

Amerykańska wokalistka Bebe Rexha, która w lutym podzieliła się wydawnictwem “All Your Fault: Pt. 1”, przygotowuje się do wydania kolejnej części. Piosenkarka zdradziła kilka szczegółów nadchodzącej płyty.

W jednym z ostatnich wywiadów Bebe Rexha zdradziła, że druga część “All Your Fault” ukaże się już w kwietniu. Artystka dodała również, że nagrała piosenkę z członkiem jednego z wielkich boysbandów. Oto cała wypowiedź wokalistki:

“Wydaję drugą część w kwietniu i mam kilka ciekawych współprac oraz ekscytujących rzeczy, które nadchodzą. Nowa piosenka, którą skończyłam jest z bardzo… z kimś naprawdę bardzo znanym z boysbandu. To wielki utwór! Właśnie go skończyliśmy i ukaże się w przeciągu miesiąca.”

Fani piosenkarki od razu zaczęli się domyślać kim jest tajemniczy gość. Bowiem Bebe Rexha i jej manager w ostatnim czasie zaobserwowali profil… Louisa Tomlinsona z One Direction na Twitterze i Instagramie. Wokalista również dodał ich do obserwowanych. Czy to będzie nowy singiel Bebe? Nie wiemy, ale czekamy na oficjalne wiadomości.

Udostępnij na Google Plus