Ashley Tisdale o powrocie do muzyki: “Zdecydowanie chcę nagrać kolejny album!”

Amerykańska aktorka i wokalistka Ashley Tisdale najwyraźniej rozważa powrót do muzycznego świata. Od czasu wydanego prawie osiem lat temu krążka “Guilty Pleasure”, który odniósł ostatecznie umiarkowany sukces komercyjny, artystka skupiła się na karierze aktorskiej i odłożyła muzykę na drugi plan. Niewykluczone jednak, że zgodnie ze słowami samej zainteresowanej wkrótce kolejny raz będziemy mieli okazję usłyszeć jej nowe piosenki.

Od jakiegoś czasu Tisdale nagrywa filmiki na swój kanał w serwisie YouTube, który jest w tym momencie jej głównym kanałem do komunikacji z fanami. Podczas swojego ostatniego filmiku z serii Q&A wokalistka zdradziła, że nie tylko nie wyklucza powrotu do muzyki, ale ma dodatkowo w planach nagranie swojego trzeciego albumu w niedalekiej przyszłości. Nie wie jednak jeszcze w jakim muzycznym kierunku pójdzie tym razem, ani kiedy wydawnictwo mogłoby ukazać się ostatecznie na rynku.

Czy mam takie plany? Zdecydowanie chcę nagrać nowy album. Tworzenie muzyki sprawia mi ogromną przyjemność. Nadal zastanawiam się nad stylem muzycznym, w kierunku którego chciałabym tym razem pójść, jednak zdecydowanie planuję nagrać płytę w przyszłości.

Ashley wyznała także, że chciałaby kolejny raz ruszyć w trasę koncertową i móc zagrać koncerty dla swoich fanów, jednak nie zdradziła niestety czy w tym momencie ma już gotową chociaż część nowego materiału. Wszystkiego dowiemy się zapewne w niedalekiej przyszłości. Przypomnijmy, że wokalistka nagrała jak dotąd dwa studyjne albumy, a od ostatniego krążka w ręce fanów trafił premierowy utwór “You’re Always Here” oraz covery piosenek innych wykonawców, które Tisdale publikuje na swoim kanale. Całość Q&A z artystką pozostawiamy Wam poniżej. Chcielibyście usłyszeć kolejną porcję muzyki od Ashley Tisdale?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus