Arek Kłusowski w nowym utworze “Mimowolnie”

“Mimowolnie” to nowy utwór Arka Kłusowskiego, który zapowiada jego debiutancką płytę o tym samym tytule. Utwór został wykorzystany w jednym z ostatnich odcinków “Drugiej Szansy” emitowanej na TVN.

– Chciałem opowiedzieć o melancholii i straconych szansach. Do napisania tego utworu zainspirowały mnie historie bliskich mi osób. Każdy z nas kiedyś się zgubił… Chciałbym, aby ten utwór paradoksalnie niósł nadzieję, mimo swojej nostalgicznej wymowy. Proces tworzenia tej piosenki był jednym z najbardziej wykańczających procesów w moim życiu – mówi Arek.

Arek Kłusowski to jeden z najbardziej obiecujących wokalistów młodego pokolenia przez miniony rok pracował nad swoją pierwszą płytą. Jest odpowiedzialny zarówno za teksty, jak i kompozycje 11 utworów, które znajdą się na albumie. Do współpracy producenckiej zaprosił Michała Wasilewskiego, znanego m.in. z zespołu Xxanaxx. W jednym z utworów pojawi się gościnnie także Wojciech Baranowski. Premiera krążka jeszcze w 2017 roku!

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus