Znamy pierwsze szczegóły nowego albumu MØ! Premiera płyty już na wiosnę?

MØ, duńska wokalistka i autorka tekstów, przygotowuje się obecnie do wydania swojego drugiego albumu. Po wydanych w zeszłym roku singlach “Drum” oraz hitowym „Final Song”, który dotarł ostatecznie do pierwszej dziesiątki list przebojów w kilku europejskich krajach, gwiazda chce kolejny raz zawalczyć o swoje miejsce na popowej scenie. Znamy już pierwsze szczegóły jej kolejnego wydawnictwa, które ukaże się podobno już wkrótce!

Według najnowszych informacji zawartych w jednym z magazynów, któremu udzieliła niedawno wywiadu, nowy album wokalistki ukazać się ma już na wiosnę tego roku. Na dokładniejszą datę musimy jednak jeszcze chwilę poczekać, jednak jej muzyczny powrót może być bliżej niż się wydawało. Co jeszcze wiemy o nadchodzącym krążku? Według samej zainteresowanej drugi album ma być mocno nacechowany politycznie, zróżnicowany tekstowo i stylistycznie, a jednocześnie “zawierający w sobie coś starego, jak i nowego”. Co dokładnie ma na myśli artystka? Dowiemy się już wkrótce.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Dunki zamyka debiutancki album „No Mythologies to Follow” z 2014 roku. Wokalistka wystąpiła także w zeszłym roku kolejny raz w Polsce podczas swojego pierwszego, pełnego koncertu, który miał miejsce 1 października w warszawskim klubie Stodoła. Ostatni singiel Snakehips, w którym możemy usłyszeć także MØ, prezentujemy poniżej. Czekacie na jej nowy album?

Udostępnij na Google Plus