Znamy pierwsze szczegóły nowego albumu Halsey!

Amerykańska wokalistka i autorka tekstów Halsey pracuje obecnie nad swoim drugim studyjnym albumem. Po sporym sukcesie jej debiutanckiego krążka „BADLANDS”, który dotarł do drugiego miejsca amerykańskiej listy Billboard 200, artystka skupiła się nad nowymi piosenkami, które usłyszymy już wkrótce. Poznaliśmy już także pierwsze szczegóły nowego albumu, który ukazać się ma w ciągu najbliższych miesięcy.

Wczoraj w ciągu dnia czasu amerykańskiego Halsey zaktualizowała swój profil na Twitterze, gdzie oficjalnie ogłosiła orientacyjną datę premiery swojego drugiego albumu. Nowy krążek artystki ukaże się według słów samej zainteresowanej już w czerwcu tego roku, co oznacza, że prace nad nim są już w bardzo zaawansowanym stadium. Przypomnijmy, że pierwszymi producentami nowych kompozycji są już podobno Tim Anderson, Captain Cuts, The Futuristics, czy autor wielu radiowych hitów Benny Blanco.

Dotychczasową dyskografię wokalistki zamyka wydany w 2015 roku album „BADLANDS”, który wygenerował takie single jak „New Americana”, „Colors” czy „Castle”. W styczniu miała również premierę piosenka “Not Afraid Anymore”, która użyta została na ścieżce dźwiękowej do filmu “Ciemniejsza Strona Greya”. Czekacie na drugi album wokalistki?

Udostępnij na Google Plus