Zespół LemON utworem “Tu” zapowiada nowy album

“Tu” to tytuł nowego krążka zespołu LemON. Wydawnictwo ukaże się już 24 marca, a utworem go promującym został tytułowy numer. Dziś na YouTube pojawiła się oficjalna wersja piosenki.

Grupa LemON ogromną popularność zdobyła dzięki programowi “Must Be The Music. Tylko Muzyka”, wygrywając trzecią edycję show. Wydawane przez nią single “Napraw”, “Nice”, “Scarlett” i “Jutro” szybko podbijały listy przebojów, a albumy z których pochodziły, czyli “LemON” i “Scarlett” uzyskały status platynowych. Mniejszą popularnością cieszył się ostatni album zespołu “Etiudia zimowa”.

Od niedawna w sieci pojawiają się informacje o nowym krążku “Tu”. Poznaliśmy już jego okładkę oraz utwór promujący.

Co ciekawe, nowy album LemON, choć jest płytą przemyślaną, w której powstanie zespół i współpracownicy włożyli niemało trudu i energii, jest w pewnym sensie materiałem najbardziej w dorobku grupy… niedoskonałym.
– Doceniłem wartość brudu – przyznaje Igor Herbut. – Zrozumiałem, że kiedy zespół gra na setkę, nie jest ważne, czy coś zabrzmiało perfekcyjnie albo czy jest w stu procentach czysto, ważniejsze są emocje, energia i granie razem.

Jak wam się podoba nowy utwór?

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus