Twenty One Pilots prezentują swój nowy klip! Zobacz teledysk do piosenki “Heavydirtysoul”

Twenty One Pilots, amerykański zespół w którego skład wchodzą Tyler Joseph i Josh Dun, nie mogą ostatnio narzekać na brak uwagi mediów. Panowie kontynuują obecnie występy w ramach swojej praktycznie wyprzedanej światowej trasy koncertowej Emotional Roadshow World Tour, a także już wkrótce rozpoczną prace nad nowym materiałem. W międzyczasie jednak do sieci trafił właśnie nowy klip zrealizowany do jednej z piosenek z ich ostatniego albumu.

Piosenka „Heavydirtysoul” jest utworem otwierającym najnowszy album duetu zatytułowany “Blurryface”, który trafił do sprzedaży jeszcze w 2015 roku. Jest to jednocześnie szósty singiel z tego wydawnictwa, który wybrano jeszcze pod koniec zeszłego roku. Autorem warstwy lirycznej kompozycji jest Tyler Joseph, natomiast za produkcję odpowiedzialny jest Ricky Reed. Teledysk do utworu w reżyserii Andrew Donoho zadebiutował 3 lutego na oficjalnym kanale wytwórni Fueled by Ramen w serwisie YouTube.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Twenty One Pilots zamyka wydany w 2015 roku album „Blurryface”, który pozostawiamy Wam również do podsłuchu poniżej i gorąco polecamy! Warto także wspomnieć, że w listopadzie zeszłego roku zespół po raz pierwszy odwiedził Polskę i zagrał koncert w warszawskiej Progresji w ramach trasy Emotional Roadshow World Tour. Bilety na wydarzenie, tak jak w wielu innych krajach, zostały wyprzedane na długo przed samym wydarzeniem. Teledysk do piosenki „Heavydirtysoul” prezentujemy poniżej. Udany teledysk?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus