“Tramwaje i Gwiazdy” – zobacz klip promujący najnowszą płytę Miuosha!

Już 16 marca w sprzedaży pojawi się najnowsza płyta Miuosha – “POP.”, na której będzie można usłyszeć wielu wspaniałych gości m.in. Tomasza Organka, Piotra Roguckiego oraz Bajm. Album promuje teledysk do utworu “Tramwaje i Gwiazdy”, w którym gościnnie udziela się Katarzyna Nosowska, a za muzykę odpowiada Maciej Sawoch.

W klipie uchwycony został zawiesisty klimat bezsennej nocy, podczas której czas sączy się bardzo powoli. Całość ujęta jest w konwencji onirycznej, w której bohaterowie poruszają się na pograniczu jawy i snu. Reżyserką teledysku i autorką scenariusza jest Marta Kacprzak. Za zdjęcia odpowiada Paulina Wierzgacz.

Najnowszy album Miuosha“POP.” – to płyta niezwykle eklektyczna, która przełamuje schematy myślenia o rapie. Za warstwę muzyczną, oprócz Miuosha i muzyków z FDG. Orkiestry, odpowiadają Michał Fox Król, Smolik, Myslovitz, Maciej Sawoch i Fleczer.

Wydawnictwo można zamawiać już na miuosh.com i fandangorecords.com. Przedsprzedażowa wersja albumu jest wydaniem, które z czasem będzie powiększać swoją zawartość. Do płyty w wersji preorderowej dodany będzie plakat z autografem Miuosha oraz limitowany POP.ticket – bilet umożliwiający zalogowanie się na specjalnej stronie internetowej z dostępem do niepublikowanych materiałów.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus