To już oficjalne! Nowy singiel od Katy Perry już w piątek!

Ta wiadomość zatrzęsła dziś całym internetem. Jak już dziś wspominaliśmy występ Katy Perry na Grammy Awards 2017 został oficjalnie potwierdzony. Pojawiły się także spekulacje dotyczące nowego singla od piosenkarki. Wszelkie wątpliwości co do tej kwestii zostały rozwiane przez samą Katy.

W mediach społecznościowych wokalistki pojawił się film na którym jej twarz (a prawdopodobnie grafika okładki singla), jej nazwisko, logo serwisu Spotify oraz data “10 luty” pojawiają się na ogromnym billboardzie. To wystarczające potwierdzenie tego, że najbliższy piątek nie będzie zwykłym dniem dla KatyCats oraz całego rynku muzycznego. Najnowszy utwór Perry ma nazywać się “Chained To The Rhythm”, lecz nie jest to w stu procentach pewna informacja. Wiemy jednak, że przy tworzeniu kawałka wzięli udział między innymi Skip Marley i Sia.

To jednak nie wszystko! Na oficjalnym kanale VEVO Katy Perry pojawiły się dwa filmy prywatne. Czy to znak, że już niebawem możemy spodziewać się klipu do lead singla z KP4? Wszystko na to wskazuje. Pozostaje nam jedynie cierpliwie czekać do piątku.

Udostępnij na Google Plus