“Something Just Like This” – wspólny utwór The Chainsmokers i Coldplay debiutuje w sieci!

Amerykański duet The Chainsmokers kontynuuje przygotowania do premiery swojego debiutanckiego albumu. Po hitowych singlach „Don’t Let Me Down” oraz „Closer”, które w zeszłym roku królowały na listach przebojów, przyszedł czas na kolejny element promocji związany z ich pierwszym krążkiem. Do sieci trafił właśnie kolejny singiel z nadchodzącego wydawnictwa!

Piosenka „Something Just Like This” jest kolejnym promocyjnym utworem z debiutanckiej płyty grupy zatytułowanej „Memories: Do Not Open”, która trafi do sprzedaży już 7 kwietnia tego roku nakładem wytwórni Disruptor Records. Kawałek jest kolaboracją duetu z brytyjską grupą Coldplay, a sam utwór panowie wykonali już premierowo podczas środowej gali BRIT Awards. Niedługo potem piosenka zadebiutowała w sieci wraz z oficjalnym lyric video, które trafiło na oficjalne konta duetu w serwisach YouTube oraz Vevo.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię The Chainsmokers zamyka wydana parę tygodni temu druga EPka „College”, na której znalazły się takie hity grupy jak „All We Know” czy hitowe “Closer”, które spędziło w zeszłym roku kilkanaście tygodni na pierwszym miejscu listy Billboard Hot 100. Piosenki “Something Just Like This” posłuchać możecie poniżej. Jesteście ciekawi co jeszcze usłyszymy na debiutanckim albumie duetu?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus