Shakira potwierdza: nowy album i trasa koncertowa już “bardzo niedługo”!

Kolumbijska piosenkarka i autorka tekstów Shakira jest aktualnie w trakcie prac nad swoim kolejnym albumem studyjnym. Będzie on następcą wydanego trzy lata temu eponimicznego krążka, który odniósł spory komercyjny sukces na całym świecie. W sieci co jakiś czas pojawiają się wstępne szczegóły jej kolejnego wydawnictwa, a tymczasem głos zabrała także sama zainteresowana! Co powiedziała?

Pierwsze informacje o rozpoczęciu nagrań na kolejny krążek pojawiły się jeszcze na początku 2016 roku, a niedługo potem, 15 lutego, ukazał się nowy utwór wokalistki „Try Everything”, którego użyto jako piosenkę promującą disneyowską produkcję „Zootopia”. Sama zainteresowana potwierdziła w międzyczasie współpracę m.in. z Seanem Paulem, Davidem Guettą, a w kolejnych miesiącach w ręce fanów trafił nagrany z Malumą utwór “Chantaje”. W tym roku wokalistka wzięła także udział w nagraniach nowych utworów dla takich gwiazd jak Prince Royce oraz Nicky Jam, jednak o albumie jak dotąd nie powiedziała ani słowa. Do czasu!

Dwa dni temu amerykański dziennikarz Perez Hilton zadał wokalistce pytanie o nowy krążek i trasę, na które fani czekają wszak już od wielu miesięcy. Co ciekawe Shakira zdecydowała się odpowiedzieć, potwierdzając jednocześnie, że wszystkiego możemy spodziewać się “bardzo niedługo”. Jak “bardzo niedługo” od teraz ukaże się więc jej nowa płyta i ruszy w kolejną trasę koncertową? Tego niestety nadal nie wiemy.

Przypomnijmy, że poprzedni krążek artystki zatytułowany „Shakira” zadebiutował na drugim miejscu amerykańskiej listy Billboard 200, a jeden z utworów z niego pochodzących, „Dare (La La La)”, został oficjalną piosenką promującą Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014 w Brazylii. Spory sukces komercyjny odniósł także singiel „Chantaje”, który dotarł do pierwszej dwudziestki list przebojów m.in. w Hiszpanii, Francji czy Belgii. Czy nowy album także odniesie sukces? Przekonamy się “bardzo niedługo”!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus