Premiera nowego albumu Zary Larsson już wkrótce! Poznaj szczegóły wydawnictwa “So Good”

Zara Larsson, szwedzka piosenkarka i autorka tekstów, już wkrótce zaprezentuje światu swój drugi studyjny album. Po sporym sukcesie singli „Ain’t My Fault” oraz „I Would Like”, które osiągnęły w wielu krajach całkiem dobre wyniki, przyszedł czas na ostatnie przygotowania przed premierą nowego wydawnictwa. Poznajcie szczegóły nadchodzącego krążka Larsson, który będziemy mieli okazję usłyszeć już niedługo!

Po wielu komplikacjach i opóźnieniach wiemy już, że drugi studyjny album Zary Larsson zatytułowany „So Good” trafi do sprzedaży 17 marca nakładem wytwórni Epic Records oraz TEN Music Group. Na krążku oprócz premierowych kompozycji znajdziemy znane nam już piosenki “Ain’t My Fault”, “I Would Like” oraz “So Good”, jak również utwory, które przyniosły wokalistce międzynarodową sławę – “Lush Life” oraz duet z MNEKiem zatytułowany “Never Forget You”. Do sieci trafiła już również oficjalna okładka wydawnictwa. Pełna tracklista albumu nie jest jeszcze znana, jednak krążek został zamknięty w formie piętnastu kompozycji.

Tracklista:
1. TBA
2. Lush Life
3. I Would Like
4. So Good (feat. Ty Dolla $ign)
5. TBA
6. TBA
7. Never Forget You (Zara Larsson & MNEK)
8. TBA
9. TBA
10. TBA
11. Ain’t My Fault
12. TBA
13. TBA
14. TBA
15. TBA

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Larsson zamyka krążek “1”, który ukazał się w październiku 2014 roku; ostatnim wydawnictwem gwiazdy wydanym poza Europą jest natomiast EPka “Uncover”, która trafiła do sprzedaży rok później. Poniżej możecie obejrzeć najnowszy teledysk artystki do jej ostatniego singla, “So Good” z gościnnym udziałem rapera Ty Dolla $igna. Czekacie na “So Good”?

Udostępnij na Google Plus