Nowy singiel Zedda już wkrótce! Gościnnie usłyszymy w nim Alessię Carę

Niemiecki DJ i producent muzyczny Anton Zaslavski, znany szerszej publiczności jako Zedd, pracuje aktualnie nad swoim trzecim pełnym albumem. Po wydanych w zeszłym roku singlach “Candyman”, “Adrenaline” oraz “Ignite” nadszedł teraz czas na kolejny przedsmak nowego materiału. Wiemy już kiedy odbędzie się premiera kolejnego numeru producenta, który jest efektem jego współpracy z jedną ze wschodzących gwiazd muzyki pop w Stanach Zjednoczonych.

Utwór „Stay” będzie już czwartym singlem promujący nowy album Zedda, który ukazać się ma prawdopodobnie już w tym roku nakładem wytwórni Interscope Records. Piosenka jest wynikiem kolaboracji DJ-a z amerykańską wokalistką Alessią Carą, o której jest ostatnio głośno w mediach za sprawą piosenki “Scars to Your Beautiful”. O współpracy producenta z artystką poinformował sam zainteresowany jeszcze pod koniec zeszłego roku na swoim koncie na Instagramie. Premiera kompozycji odbędzie się już 24 lutego.

Who’s ready for ZEDD x ALESSIA CARA 🎶?!?!?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Zedd (@zedd)

Przypomnijmy, że dyskografię Zedda zamyka wydany w 2015 roku album „True Colors”, na którym wśród zaproszonych do współpracy gości znaleźli się m.in. Troye Sivan, Selena Gomez czy Jon Bellion. W zeszłym roku tytułowa piosenka doczekała się również odświeżonej wersji, w której mogliśmy usłyszeć amerykańską artystkę Keshę. Czekacie na nowy album Zedda? Z kim jeszcze producent powinien współtworzyć swoje kolejne piosenki?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus