Nowy singiel Anne-Marie już w sieci! Posłuchaj premierowej piosenki “Ciao Adios”

Angielska wokalistka i autorka tekstów Anne-Marie przygotowuje się obecnie do premiery swojego debiutanckiego albumu. Po ogromnym sukcesie piosenki “Rockabye” grupy Clean Bandit, w którym artystka również miała swój wokalny udział, możemy śmiało stwierdzić, że jej kariera właśnie nabiera rozpędu! Co więcej, do sieci trafił właśnie od dawna zapowiadany nowy singiel wokalistki.

Piosenka “Ciao Adios” jest pierwszym singlem Anne-Marie w 2017 roku i trzecim promującym nadchodzący debiut fonograficzny artystki, który ukazać się ma prawdopodobnie jeszcze w tym roku nakładem wytwórni Atlantic Records. Utwór, którego autorami warstwy lirycznej są oprócz wokalistki również Mason Levy, Tom Meredith oraz Jennifer Decilveo, trafił do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 10 lutego. Jest on jednocześnie bezpośrednim zastępstem za kawałek “Breathing Fire”, który ukazać się miał zamiast “Ciao Adios” jeszcze jakiś czas temu.

Warto wspomnieć, że pierwsze kroki w muzycznym świecie Anne-Marie stawiała jeszcze w chórkach zespołu Rudimental, z którym później nagrała kilka piosenek na ich ostatnią płytę „We The Generation”. Jej najbardziej znanym solowym utworem pozostaje jak dotąd “Alarm”, który dotarł m.in. do szesnastego miejsca na liście sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Piosenki “Ciao Adios” możecie oczywiście posłuchać poniżej. Będzie hit?


Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus