Nowy album Allie X już w czerwcu! Poznaj szczegóły płyty “COLLXTION II”

Kanadyjska piosenkarka Alexandra Ashley Hughes, znana na scenie muzycznej jako Allie X, od dłuższego czasu pracuje nad swoim nowym albumem. W ciągu ostatnich miesięcy artystka zaprezentowała światu kilka premierowych kompozycji, a także kontynuowała dopracowywanie materiału na jej kolejny krążek, który oficjalnie ujrzy światło dzienne już w czerwcu!

Nowe wydawnictwo od Allie X zostało zatytułowane „COLLXTION II” i trafi do serwisów streamingowych i sprzedaży cyfrowej już 9 czerwca nakładem wytwórni Twin Music Inc. Z wydanych jak dotąd singli na krążek trafią ostatecznie jedynie utwory “That’s So Us” oraz “Casanova”, z czego drugi z nich w zupełnie nowej wersji. Na płycie usłyszymy ostatecznie dziesięć kompozycji, natomiast pozostałe piosenki: “Too Much to Dream”, “All the Rage” oraz ostatnio wydane “Alexandra” i “Misbelieving” nie wejdą ostatecznie w skład wydawnictwa.

Tracklista:
1. Paper Love
2. Vintage
3. Need You (feat. Valley Girl)
4. Casanova
5. Lifted
6. Simon Says
7. Old Habits Die Hard
8. That’s So Us
9. Downtown
10. True Love Is Violent

Przypomnijmy, że “COLLXTION II” jest jednocześnie oficjalnie drugą częścią debiutanckiego krążka Allie X, którego pierwsza połowa trafiła w ręce fanów jeszcze w 2015 roku. Oprócz tego artystka do tej pory wydała także dwie EP-ki, z których ostatnia to „Catch” wydana prawie dwa lata temu. Warto także nadmienić, że piosenka “Casanova” w zupełnie nowej odsłonie została jednocześnie bonusem dla zamówień przedpremierowych. Jesteście ciekawi co usłyszymy na “COLLXTION II”?

Udostępnij na Google Plus