Nowa piosenka od Carly Rae Jepsen już w ten piątek! Poznaj szczegóły singla “It Takes Two”

Amerykańska wokalistka i autorka tekstów Carly Rae Jepsen przygotowuje się aktualnie do wydania swojego czwartego albumu. Po zaprezentowanej w zeszłym roku reedycji krążka “E•MO•TION” artystka skupiła się na pracach nad swoim nowym materiałem, który będzie nam dane usłyszeć podobno już wkrótce. Póki co jednak Jepsen zapowiedziała wydanie coveru jednego z hit lat osiemdziesiątych, którego premiera odbędzie się już w ten piątek!

Piosenka “It Takes Two”, której oryginalnymi autorami są Rob Base oraz DJ E-Z Rock, trafi do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych już w ten piątek, 10 lutego. Gościnnie w utworze pojawi się zdobywający ostatnio popularność w Stanach Zjednoczonych raper Lil Yachty, a całość wyprodukował znany producent Mike WiLL Made-It. Do utworu powstał też prawdopodobnie teledysk, którego premiera odbyć się ma już wkrótce.

Przypomnijmy, że ostatnim wydawnictwem artystki jest cyfrowa reedycja jej trzeciego krążka, “E•MO•TION: Side B”, która trafiła do sprzedaży jeszcze w sierpniu zeszłego roku. Wokalistka pracuje także aktualnie nad swoim nowym krążkiem, którego pierwsze szczegóły poznamy prawdopodobnie już wkrótce. Krótką zapowiedź “It Takes Two” w wersji Jepsen i Lil Yachty’ego możecie usłyszeć poniżej. Czekacie na całość?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus