Niespodzianka! Lady Gaga opublikowała teledysk do utworu “John Wayne”!

Tegoroczne rozdanie nagród Grammy będzie bez wątpienia jednym z najciekawszych wydarzeń muzycznych tego roku. Po występie Lady Gagi w ramach Halftime Show podczas Super Bowl 2017, który spotkał się z pozytywną reakcją fanów i krytyków muzycznych, nikt chyba nie miał wątpliwości, że to dopiero początek jej nadchodzących aktywności. Artystka właśnie opublikowała teledysk do kolejnego utworu z “Joanne” na jednym z portali muzycznych.

Utwór “John Wayne” od dawna typowany był przez fanów jako jeden z potencjalnych singli z ostatniego albumu artystki, jednak Gaga nie wystosowała jeszcze żadnego stosownego oświadczenia w sprawie wyboru piosenki do oficjalnych promocji związanych z krążkiem. Teraz niespodziewanie do sieci trafił zrealizowany do tej kompozycji teledysk, który w całości można już obejrzeć w witrynie Apple Music. Informacją artystka podzieliła się z fanami m.in. poprzez swoje oficjalne konto na Facebooku.

Przypomnijmy, że “Joanne” trafiło na półki sklepowe w październiku zeszłego roku i doczekało się jak dotąd dwóch oficjalnie promujących go kompozycji: “Perfect Illusion” oraz “Million Reasons”. Druga z nich dzięki występowi artystki podczas tegorocznego Super Bowl dotarła niedawno do pierwszego miejsca amerykańskiego sklepu iTunes. Klip do utworu “John Wayne” możecie obejrzeć TUTAJ bądź klikając w link dostępny w poście udostępnionym przez artystkę. Udany teledysk?

[UPDATE]

Klip jest już dostępny publicznie w serwisach VEVO oraz YouTube. Możecie go obejrzeć już teraz klikając w poniższy player!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus