Nagranie wokalu z występu Katy Perry podczas gali Grammy trafiło do sieci! Jak jej poszło?

Tegoroczna gala Grammy była bez wątpienia jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych ostatnich miesięcy. Stało się tak oczywiście za sprawą m.in. występów wielu topowych gwiazd, co przez kilkanaście dni od samego wydarzenia szeroko opisywały wszystkie media. Podczas rozdania nagród na scenie pojawiła się także Katy Perry ze swoją premierową kompozycją, której wokal z występu możemy usłyszeć dokładniej w robiącym właśnie furorę filmiku możemy dokładniej zwrócić uwagę na jej wokal. Jak jej poszło?

Zdania na temat kondycji wokalnej i samego występu wokalistki były mocno podzielone już od czasu debiutu nagrania z gali w sieci. Działo się tak głównie ze względu na wokal Perry, który nawet przez wielu jej fanów został oceniony bardzo krytycznie. 18 lutego w serwisie YouTube pojawiło się natomiast nagranie, w którym możemy dokładniej usłyszeć wokale z występu wokalistki: zostały one wyodrębnione z wielu warstw zewnętrznych szumów i podkładu muzycznego, dzięki czemu możemy dokładniej przeanalizować sam śpiew artystki. Opinię na ten temat pozostawiamy oczywiście Wam.

Przypomnijmy, że najnowszy singiel Katy zatytułowany “Chained to the Rhythm” pojawił się w sprzedaży 10 lutego, a dziś w sieci zadebiutował także zrealizowany do niego teledysk, który obejrzeć możecie TUTAJ. Ostatnim studyjnym wydawnictwem wokalistki jest natomiast płyta “Prism”, która ukazała się w 2013 roku. Jak poradziła sobie Perry podczas jej niedawnego występu? Jest lepiej niż podczas promocji poprzedniego krążka?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus