Maroon 5 powraca! Zobacz teledysk zrealizowany do nowego singla zespołu “Cold”! | POPHEART.pl

Maroon 5 powraca! Zobacz teledysk zrealizowany do nowego singla zespołu “Cold”!

Amerykański zespół Maroon 5 powraca ze swoim kolejnym singlem! Po wydanym w zeszłym roku utworze „Don’t Wanna Know”, który odniósł spory komercyjny sukces i uplasował się w czołówkach list przebojów na całym świecie, grupa kontynuowała przygotowywanie materiału na ich nową płytę. Póki co jednak do sieci trafił nowy teledysk grupy, zrealizowany do wydanej parę dni temu kompozycji.

Piosenka „Cold” to już drugi przedsmak nowego materiału Maroon 5, którego możemy spodziewać się prawdopodobnie już w tym roku nakładem wytwórni Interscope Records. Gościnnie w samym utworze usłyszymy również amerykańskiego rapera Future’a. Za warstwę liryczną tej kompozycji odpowiedzialni byli tym razem frontman zespołu Adam Levine, a także Jacob Kasher Hindlin, John Ryan, Justin Tranter i Phil Shaouy. Teledysk w reżyserii Richa Lee, w którym jedną z głównych ról zagrała aktorka Kerstin Schulze, zadebiutował 15 lutego na kanale Vevo grupy.

Przypomnijmy, że ostatni studyjny album grupy zatytułowany „V” miał swoją premierę jeszcze w sierpniu 2014 roku, a oficjalną dyskografię zespołu zamyka kompilacja singli zespołu „Singles” wydana rok później. W czerwcu zeszłego roku panowie zagrali również przed polską publicznością w krakowskiej Tauron Arenie, a bilety na wydarzenie zostały w całości wyprzedane. Czy “Cold” zostanie kolejnym z największych hitów Maroon 5?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus