Lyric video do nowego singla Ariany Grande debiutuje w sieci! Zobacz klip ze słowami do piosenki “Everyday”

Amerykańska wokalistka Ariana Grande wciąż kontynuuje promocję swojego ostatniego albumu. Niedawno w sieci pojawiła się informacja o planach wyboru kolejnego singla z najnowszej płyty artystki, którym ostatecznie została piosenka “Everyday”. Do sieci trafiło właśnie zrealizowane do tego utworu lyric video.

„Dangerous Woman” to trzecia studyjna płyta Ariany Grande, która do sprzedaży trafiła 20 maja zeszłego roku poprzez wytwórnię Republic Records. Czwartym oficjalnym singlem promującym to wydawnictwo (po tytułowym „Dangerous Woman”, „Into You” i „Side To Side”) została kompozycja „Everyday”, w której gościnnie możemy usłyszeć również amerykańskiego rapera Future’a. Lyric video do piosenki w reżyserii Chrisa Marrsa Piliero zadebiutowało w serwisach YouTube oraz Vevo 1 lutego.

Przypomnijmy, że w tym roku Ariana odwiedzi po raz pierwszy Polskę i zagra aż dwa koncerty w łódzkiej Atlas Arenie: 31 maja i 1 czerwca. Występ odbędzie się w ramach światowej trasy Dangerous Woman Tour, która zakończy się oficjalnie 17 czerwca w Turynie. Klip ze słowami do piosenki “Everyday” prezentujemy poniżej. Dobry wybór na kolejny singiel?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus