Lady Gaga wystąpi na tegorocznym rozdaniu nagród Grammy! Czeka nas duet z zespołem Metallica?

Tegoroczne rozdanie nagród Grammy będzie bez wątpienia jednym z najciekawszych wydarzeń muzycznych tego roku. Po występie Lady Gagi w ramach Halftime Show podczas Super Bowl 2017, który spotkał się z pozytywną reakcją fanów i krytyków muzycznych, nikt chyba nie miał wątpliwości, że to dopiero początek jej nadchodzących aktywności!

Podczas tegorocznej gali Grammy, w trakcie której będziemy mieli okazję tym razem zobaczyć m.in. Beyoncé, Adele oraz Katy Perry z jej nowym singlem, z pewnością będzie się działo! Zgodnie z informacją, która trafiła w sieci pojawiła się parę godzin temu, Gaga miałaby zaśpiewać w duecie… z zespołem Metallica. Rewelacje te pozostały jak dotąd bez potwierdzenia żadnej ze stron, jednak na Twitterze pojawił się już urywek zapowiedzi, gdzie Germanotta razem z panami wymieniona została jako gwiazdy, które wystąpią podczas tegorocznej gali. Do momentu oficjalnego ogłoszenia traktujmy te informacje jeszcze z przymrużeniem oka, jednak coś bez wątpienia jest na rzeczy!

Warto w tym miejscu wspomnieć, że piosenka “Million Reasons” znajduje się na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się singli w amerykańskim sklepie iTunes, a wiele z poprzednich albumów artystki, m.in. The Fame Monster czy Born This Way, trafiło ponownie do pierwszej dziesiątki zestawienia. Kilkadziesiąt godzin temu Gaga ogłosiła również swoją nadchodzącą trasę koncertową, jednak tym razem na jej mapie niestety nie znajdziemy Polski. Co Waszym zdaniem Mother Monster mogłaby zaśpiewać w duecie z zespołem?

Udostępnij na Google Plus