Kolejny singiel Matthew Komy już w sieci! Posłuchaj piosenki “Hard to Love”

Amerykański wokalista i autor tekstów Matthew Koma od dłuższego czasu pracuje nad swoim debiutanckim albumem, który ukazać się ma prawdopodobnie już w tym roku. Po wydanym niedawno singlu “Kisses Back”, który niespodziewanie dotarł jak dotąd do 13. miejsca polskiej listy przebojów, artysta postanowił iść za ciosem i skorzystać z dobrej passy: do sieci trafił właśnie jego kolejny singiel.

Piosenka “Hard to Love” jest kolejnym po “Kisses Back” singlem, który zwiastuje zaplanowany na ten rok debiutancki album wokalisty. Premiera kompozycji odbyła się 3 lutego poprzez wytwórnię RCA Records oraz Sony Music. Słowa do utworu artysta napisał we współpracy z Frederickiem Kennedym, Maxem Collinsem, Beckiem Hansonem oraz Carlem Stephensonem. Oficjalny teledysk do nagrania ma mieć swoją premierę już wkrótce.

Przypomnijmy, że wokalista wydał do tej pory dwie EP-ki, z których ostatnia to „The Cherrytree Sessions” z 2013 roku. Koma miał też okazję wystąpić już przed polską publicznością jako support przed koncertem Ellie Goulding w ramach The Halcyon Days Tour, który odbył się w 2013 roku w warszawskiej Stodole. Piosenki “Hard to Love” możecie posłuchać poniżej. Czekacie na debiutancki album Matthew?

Udostępnij na Google Plus