Kolejni artyści na liście wykonawców na Open’er Festival 2017

Takiego ogłoszenia dawno nie było! Aż 9 nowych wykonawców dołączyło do line-upu Open’era. Nie zabrakło ani zagranicznych ani polskich artystów. Kto wystąpi w Gdyni na tegorocznej edycji festivalu Open’er? Jak na razie skład prezentuje się naprawdę obiecująco!

Do tej pory ogłoszono, że na festiwalu wystąpią Radiohead, Foo Fighters, The Weeknd, G-Eazy, James Blake, Mac Miller, Prophets of Rage oraz The xx. Dziś wiemy już, że na gdyńskiej scenie pojawią się również między innymi The Kills, Moderat, Royal Blood, George Ezra, Michael Kiwanuka i Warpaint.

Dzisiejszy news to także pierwsze polskie nazwy w line-upie. Taco Hemingway, który swój triumfalny pochód rozpoczął na Alter Stage w 2015 roku, wróci do Gdyni z płytą „Marmur”. Julia Pietrucha, podobnie jak Taco, sensacyjnie wdarła się do polskiej muzycznej ekstraklasy, choć z goła odmienną muzyką, zachwyciła nas już w ubiegłym roku na Open Stage w centrum Gdyni. A The Dumplings przygotują na festiwal swoje największe przeboje w aranżacjach na orkiestrę.

Impreza odbędzie się w dniach 28 czerwca – 1 lipca na obszarze lotniska Gdynia Kosakowo. Bilety i karnety na wydarzenie są wciąż dostępne do kupienia.

 

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus