Katy Perry prezentuje teledysk do swojego najnowszego singla! Zobacz klip do utworu “Chained to the Rhythm”!

Amerykańska wokalistka Katy Perry kontynuuje promocje związane ze swoim najnowszym singlem. Po występie artystki na gali Grammy, gdzie zaprezentowała utwór po raz pierwszy na żywo, Perry skupiła się na dalszych aktywnościach związanych z piosenką i swoim nadchodzącym wydawnictwem. Póki co jednak możemy obejrzeć jej nowy teledysk, który właśnie zadebiutował w sieci!

Singiel “Chained to the Rhythm” trafił do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 10 lutego i jest prawdopodobnie pierwszym promocyjnym utworem z nowego wydawnictwa gwiazdy, które usłyszymy podobno już w tym roku. Nad piosenką artystka pracowała m.in. z Maxem Martinem, Sią Furler i Skipem Marleyem, który pojawia się także w samym utworze. Premiera teledysku odbyła się 21 lutego na kontach artystki w serwisach YouTube oraz Vevo.

Przypomnijmy, że ostatnim albumem w dyskografii Katy Perry jest krążek “Prism”, który trafił do sklepów jeszcze w październiku 2013 roku – nowa płyta będzie więc pierwszym muzycznym projektem wokalistki od prawie czterech lat. Teledysk do kawałka “Chained to the Rhythm” obejrzeć możecie poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus