Jennifer Lopez wystąpi podczas przyszłorocznego finału Super Bowl? “Byłoby świetnie!”

Amerykańska piosenkarka i aktorka Jennifer Lopez pracuje obecnie nad swoim kolejnym studyjnym albumem. Artystka zaprezentowała już w zeszłym roku singiel “Ain’t Your Mama”, który odniósł spory sukces w wielu europejskich krajach, jednak na jej nowe wydawnictwo przyjdzie nam najwyraźniej jeszcze trochę poczekać. Nie oznacza to jednak końca jej aktywności w mediach – pojawiła się ona bowiem niedawno w jednym z popularnych amerykańskich show.

Kilka dni temu Jennifer Lopez była gościem programu The Ellen Show, gdzie prowadząca, oprócz życia miłosnego artystki i jej nadchodzących projektów, postanowiła poruszyć także temat… jej ewentualnego występu podczas przyszłorocznego Super Bowl Halftime Show. O domniemanym występie JLo było ostatnio dość głośno, jednak wokalistka jak dotąd nie otrzymała podobno takiej propozycji. Nie oznacza to natomiast, że  w razie czego takowej nie rozważy: wokalistka stwierdziła bowiem, że jeśli organizatorzy się z nią skontaktują, to bez problemu zgodzi się wystąpić.

Gdyby mnie zapytali, to bardzo chętnie wystąpię. Byłoby świetnie! Uwielbiam występować na żywo, jestem w tym dobra.

Zgromadzona na sali widownia zareagowała na deklarację Lopez z dużym entuzjazmem. Przypomnijmy, że od wielu lat Jennifer Lopez wymieniana jest w kontekście ewentualnego występu podczas Super Bowl dość często, jednak jak dotąd marzenia fanów jeszcze się niestety nie urealniły. Fragment wywiadu Lopez z Ellen Degeneres pozostawiamy Wam do obejrzenia poniżej. Czy przyszłoroczny występ podczas Super Bowl Halftime Show tym razem przypadnie właśnie JLo? Dowiemy się już niebawem!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus