Emeli Sandé prezentuje teledysk do swojego najnowszego singla! Zobacz klip do utworu “Highs & Lows”

Szkocka piosenkarka i autorka tekstów Emeli Sandé kontynuuje promocje związane ze swoim nowym materiałem. Po wydanym w 2012 roku albumie „Our Version of Events”, który odniósł spory komercyjny sukces na całym świecie, artystka powróciła niedawno na scenę muzyczną ze swoim nowym albumem. W zeszłym roku wokalistka zaprezentowała teledyski do piosenek „Breathing Underwater” oraz “Garden”, a dziś do sieci trafił właśnie kolejny!

Piosenka „Highs & Lows” została jakiś czas temu nowym promocyjnym singlem z albumu „Long Like The Angels”, który trafił do sklepów 11 listopada zeszłego roku nakładem Virgin Records. Za nagranie odpowiedzialni są, oprócz wokalistki, Tom Barnes, Peter Kelleher, Ben Kohn i Wayne Hector. Premiera teledysku do utworu odbyła się 31 stycznia na kanałach artystki w serwisach Vevo oraz YouTube.

Przypomnijmy, że najnowszy teledysk jest już czwartym dziełem wizualnym Emeli Sandé w ciągu tej ery. Wcześniejszą dyskografię wokalistki zamyka debiutancki album „Our Version of Events” wydany w 2012 roku, z którego pochodzi największy jak dotąd hit artystki „Next to Me”. Teledysk do piosenki „Highs & Lows” prezentujemy oczywiście poniżej. Dobry wybór na utwór promocyjny?

Udostępnij na Google Plus