Druga część “Lady Wood” od Tove Lo szybciej niż się spodziewano?

Szwedzka wokalistka i autorka tekstów Tove Lo powróciła w zeszłym roku ze swoim drugim studyjnym albumem „Lady Wood”. Artystka ciężko pracowała nad premierowymi kompozycjami, a efekt finalny spotkał się z bardzo ciepłą reakcją muzycznego świata. Zapowiedziana została również część druga wydawnictwa, która, według jednego z ostatnich wywiadów, może być bliżej niż nam się wydaje!

Premiera pierwszej części wydawnictwa “Lady Wood” odbyła się co prawda w październiku zeszłego roku, ale wokalistka niedługo potem zapowiedziała już jego kontynuację. Teraz okazuje się, że druga połowa płyty ukazać się może szybciej niż się spodziewano. Jak ujawniono w trakcie ostatniego wywiadu szwedki z serwisem TimeOut, kolejna część płyty ukazać się ma prawdopodobnie już na wiosnę tego roku! Dodatkowo do płyty powstanie również film krótkometrażowy, tak jak miało to poprzednio miejsce z częścią zatytułowaną “Fairy Dust”.

Tej wiosny światło dzienne ujrzy wciąż-jeszcze-niezatytułowany sequel do wydawnictwa “Lady Wood”, które tak jak poprzednie doczeka się towarzyszącego premierze filmu krótkometrażowego. Prosto z naszego planu zdjęciowego gwiazda jedzie dokończyć realizowany do niego skrypt. (…)

Przypomnijmy, że krążek zatytułowany roboczo “Lady Wood (Phase 2)” ma być bezpośrednią kontynuacją poprzedniej płyty i jednocześnie zawierać dwie kolejne części: „Light Beams” oraz „Pitch Black”. Są to prawdopodobnie również nazwy nowych utworów, które razem z piosenką “What I Want For the Night (Bitches)” usłyszymy na nadchodzącym wydawnictwie. Czekacie na drugą część krążka?

Udostępnij na Google Plus